CLOUDY BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. web tabanlı iş yönetimi yazılımları üreticisi olarak, sektörün en gelişmiş yazılımlarını işyerlerine sunmak hedefi ile çalışmalarımıza ERP Cloudy uygulamamızı dahil ettik. Kanunlar kapsamında ihtiyacı duyulan muhasebe altyapısına sahip, ileri teknolojilerin geliştirilmesi için çalışıyor, dünyadaki örnekleri ile kolayca yarışabilecek yazılımları müşterilerimize sunuyoruz. İnovasyon ve toplam kaliteyi bir arada ele aldığımız yazılım geliştirme süreçlerimizde, müşterilerimizin ve sektörün gereksinimlerini dikkate alarak, en efektif çözümleri üretiyoruz.

Mümkün olan en düşük maliyet ile her alanda faaliyet gösteren işletmenin faydalanabileceği çözümleri sunmak üzere devam ettiğimiz çalışmalarımız dahilinde, ERP Cloudy yazılımı ile işletme yazılımı kavramına yeni bir soluk kazandırmış bulunuyoruz.

Lisansı ve uygulama özellikleri bütünü ile firmamıza ait olan ve tüm sektörlerdeki her boyutta işletme için yazılım çözümü olarak kullanılabilecek alt yapımız, küçük ölçekli işletmelerden, kurumsal işletmelere her işletme için başlıca çözüm alternatifleri arasında yer alıyor. Bir uygulama içerisinde tüm gereksinimlerin karşılanmasını sağlayan uygulamamız; kanuni yükümlülüklerinizi de eksiksiz biçimde yerine getirebilmenizi sağlıyor.