PROJE YÖNETİMİ

Saha görevinin söz konusu olduğu işletmelerde özellikle gerekli olan iş takip uygulamasına gelişmiş teknolojiler kapsamında ERP Cloudy Proje Yönetimi Modülü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca iş akış şeması içerisinde yer alan tüm faaliyetleri bu ekran ile sevk ve idare edebilirsiniz. Proje Yönetimi Modülü, tüm faaliyetlerin takip edilebileceği bir panel olarak sunulur. Bu panel alt yapısı, bir çeşit saha yönetim sistemi olup, tüm faaliyetleri kapsayacak şekilde düzenlenmiştir. Basit faaliyetlerin takibinin yapılabileceği bu ekranda ayrıca personellerinizin iş yükünü izleyebilir, performanslarını izleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Yapılacak işler listesinin çok daha ötesinde, sürecin online olarak mükemmel biçimde takibine imkân veren Proje Yönetimi Modülü, online bir platform olarak ERP Cloudy üzerinden sürekli erişilebilen bir uygulamadır.

ERP Cloudy Proje Yönetimi Modülü, bildirimler alınıp gönderilebilen, süreçlerin anlık olarak takip edilebildiği bir ara yüze sahiptir. Kapsamlı bir iletişim altyapısına sahip sistem üzerinden iş akışı anında süreçler izlenebilir ve işi sürdüren personel veya birim ile sürekli etkileşim halinde olunabilir. Saha yönetimi uygulamalarına benzer özelliklerin yanında Proje Yönetimi Modülü, aynı zamanda işletmedeki tüm faaliyetlerin takip edilebildiği bir sistem olarak sunulur. Bu sistem üzerinden, dilediğiniz her etkinliği düzenleyebilir ve sorunsuz biçimde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz

Proje Yönetimi Modülü, Personele verilen görevin, tamamlanma durumu, işin süreç içerisindeki konumu ve tamamlanan işler hakkında detaylı bilgi edilebilir. Bu noktada uygulamanın çok önemli iki avantajı; süreçlerin sorunsuz biçimde tamamlanması için her an etkin müdahalede bulunulabilmesi ve raporlama fonksiyonu ile performans denetiminin yapılabilmesidir. Kurumsal düzeyde hemen her firma için en önemli faaliyetler olan iş akışının planlanması, takibi ve raporlaması, bu modül üzerinden sorunsuz biçimde yapılabilmektedir.

İşletme içerisinde veya sahada görev yapan personelin iş atamaları ve atanan işlerin takibi İş Takibi Modülünün temel fonksiyonudur. Yazılım üzerinden anlık olarak personelle bağlantı halinde kalınır, gerekli iletişim aktif şekilde kurularak, sürecin tamamlanması sağlanır. Şirket içinde yapılacak işlerin takibi ile saha yöntemi de yapabileceğiniz yazılım, tamamen online platformda çalıştığından, donanım yatırımı yapmanız da gerekmez. Mobil cihazlar üzerinden internet erişimi kurarak ya da e-posta iletişimi ile devam etmekte olan işleri yönetebilirsiniz.

İş Takibi süreçlerinde, işin anlık olarak izlemesi yapılabilir. Bu sayede müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkarılırken, performans izlemesi de yapılır. Detaylı dokümantasyon aracını kullanarak ise geçmiş operasyonlar kolaylıkla izlenebilir.

İş akışı süreçleri içerisinde personelin, ilgili birimle ya da üst birimlerin herhangi bir birimle iletişimi elzem bir ihtiyaçtır. Bu noktada yapılmakta olan işin nevi ile ilgili olarak bir üst birime erişmek ve bilgi edinmek isteyen personelin kolayca erişebileceği bir alt yapı, ERP Cloudy İş Takibi Modülü tarafından sağlanır. Bu altyapı sayesinde herhangi bir konu ile ilgili olarak görüşmeler online olarak yapılır ve süreç içerisindeki tüm yazışmalar daha sonra raporlanabilir. Bu özellik, iş süreçlerinin sorunlarının giderilmesi ve uzun vadede daha efektif süreçlerin elde edilmesinde oldukça önemlidir.

İş takibi noktasında gelişmiş araçlara sahip olmak, işletmenizin sorunsuz, hızlı ve karlı iş akış süreçlerine sahip olmasını sağlamak için siz de ERP Cloudy uygulamasını hemen edinin. Muhasebe yazılımından daha fazlasını elde edebilmeniz şimdi kolay.