Dlaczego ERP Cloudy?

Zwiększ swoją rentowność

>

Najważniejszą cechą ERP Cloudy jest zapewnienie, że wstępna księgowość i inne procesy przebiegają w najszybszy i najbardziej płynny sposób. Aplikacja eliminuje błędy ludzkie i zapewnia, że ewentualne problemy mogą być natychmiast rozwiązywane. Bezbłędność w przepływie pracy w naturalny sposób zapewnia płynne zakończenie procesów sprzedaży, jednocześnie zwiększając poziom zadowolenia klientów. Oczywiście osiągnięcie właściwej strategii cenowej poprzez analizę kosztów jest jedną z ważnych zalet oprogramowania.

ön muhasebe

Wszystkie potrzeby w jednym miejscu

ERP Cloudy; zarządzanie fakturami i listami przewozowymi, zarządzanie rachunkami bieżącymi, zarządzanie zapasami i magazynem, zarządzanie przychodami i wydatkami, raportowanie, zarządzanie handlem elektronicznym, zarządzanie personelem, zarządzanie środkami trwałymi, zarządzanie projektami, zarządzanie kosztami, system zarządzania dokumentami i otwarta bankowość sprawiają, że wszystkie procesy można kontrolować w jednym miejscu. Dzięki temu, że oprogramowanie zawiera dane wejściowe wszystkich procesów, od zakupów po sprzedaż, można je zdefiniować jako natychmiastowy bilans. Nie musisz już czekać na koniec roku, aby zobaczyć bilans swojej firmy. Wystarczy kilka kliknięć, aby z łatwością sprawdzić, na jakim etapie znajduje się firma.

Twoje dane są bezpieczne!

Twoje faktury i dowody dostawy są przechowywane w naszych systemach przez 10 lat z 4 kopiami zapasowymi i technologią szyfrowania 3DS w najbezpieczniejszy sposób. Możesz uzyskać dostęp do swoich faktur online w dowolnym momencie, możesz wykonywać operacje, takie jak ponowne wysyłanie, przeglądanie i drukowanie PDF indywidualnie lub zbiorowo.

7/24 Jakość usług

Oprócz przedstawicieli handlowych i serwisowych przypisanych do Ciebie w każdej prowincji i okręgu Turcji, masz przedstawiciela klienta w centrum ERP Cloudy, który jest ekspertem we wszystkich usługach E-Dokumentów, Wstępnej Księgowości i modułów, w tym jednego głównego i jednego zapasowego, do którego możesz dzwonić 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz skontaktować się ze swoimi przedstawicielami przez telefon komórkowy i e-mail w dowolnym momencie i uzyskać natychmiastową obsługę, nawet w nocy i w dni wolne od pracy, zostaniesz automatycznie przeniesiony do naszego centrum nadzoru technicznego za pośrednictwem tych punktów kontaktowych.

Etyczne wynagrodzenie

Największą zaletą, jaką ERP Cloudy oferuje swoim użytkownikom, jest brak problemów w postaci kosztów aktualizacji.
Umożliwiamy korzystanie z oprogramowania bez instalowania go na lokalnych komputerach. W ten sposób wprowadzane przez nas aktualizacje są automatycznie odzwierciedlane w systemie. W związku z tym nie ma dodatkowych inwestycji w sprzęt, odnawianie oprogramowania lub koszty aktualizacji.

Nie stosuje nieetycznych, zwodniczych i ukrytych taryf pod żadną nazwą, takich jak miesięczna stała, roczna stała, aktualizacja, przekroczenie kwoty doładowań otrzymanych w systemie e-dokumentów! Twój pozostały kredyt nie spala się z wymówkami, takimi jak koniec miesiąca i koniec roku, jest przenoszony na 5 lat. Aktywacje portali E-faktura, E-faktura archiwalna, Interaktywna faktura archiwalna i E-faktura są bezpłatne.

Zaawansowana technologia

ERP Cloudy opracował aplikację do wstępnej księgowości z wieloletnim doświadczeniem i nadal ją rozwija. ERP Cloudy, który powstał dzięki wspólnej inicjatywie naszego zespołu programistów składającego się z ekspertów w dziedzinie oprogramowania, księgowości i finansów oraz profesjonalistów z branży, przeszedł wiele testów i osiągnął ostateczną formę komercyjną. Oprogramowanie, które jest dziełem zaawansowanego poziomu wiedzy specjalistycznej, ma takie same kwalifikacje jak przykłady stosowane na świecie i zostało opracowane przez tureckich programistów. Obecnie oprogramowanie, które jest stale aktualizowane, jest natychmiast zgodne z obowiązkami prawnymi, a oprogramowanie jest stale ulepszane.

Produkty

Ek Modüller

Bulut tabanlı işletme yazılımı formatında sunduğumuz ERP Cloudy ön muhasebe sistemi tüm teknoloji ve donanım ihtiyaçları CLOUDY BİLİŞİM AŞ. tarafından karşılanmaktadır. Bu yazılıma dünyanın her yerinden erişebilmenizi sağlayan yapıyı, özel sunucular ile tesis ettik ve 7 gün 24 saat takibini yaparak, size kesintisiz hizmet vermesini sağlıyoruz. Bizim için öncelik, iş akışınızın sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamaktır. Bunun için her şeyden önce yazılımın tam olarak ihtiyaca odaklanmasını sağlıyoruz. Bunun için müşteri geri bildirimlerini hassasiyetle ele alıyor ve uygulamayı sürekli geliştiriyoruz.

EDM Bilişim’den ERP Cloudy Müşterilerine 100 Kontör Hediye!

Hediye kontörler EDM alt yapısını kullanacak firmalar için geçerlidir. Mevcut kampanya sadece yeni müşteri kayıtları [...]

Ön Muhasebe Programı Nedir?

Ön Muhasebe Programı Nedir? Ön muhasebe programları, işletmelerin günlük mali faaliyetlerini takip edebilmeleri için kullanılan [...]

entegrasyonlarDetaylar